Модуль бронювання Rooms Wizard BE

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Спеціалізований програмний продукт для автоматизації процедури бронювання готелю на його веб-сайті та підвищення прямих продажів готелю.
Модуль Rooms Wizard успішно використовують вже понад 130 готелів в Україні. Веб-сайт готелю – єдиний онлайн ресурс, який ви контролюєте повністю як з позиції ціноутворення, так і з позиції пропонованих послуг. Завдяки його автоматизації за допомогою Модулю бронювання Rooms Wizard, Ви отримуєте:
 • Збільшення конверсії сайту Сайт готелю стає не просто вашої візитівкою в мережі, а онлайн бутіком, в якому можливі активні продажі в режимі реального часу
 • Зростання доходів Особистий сайт готелю – найвигідніший канал продажів
 • Підвищення лояльності гостей до вашого готелю Модуль дозволяє кожному відвідувачу сайту при бронюванні номера відчути індивідуальний підхід до себе
 • Збільшення кількості бронювань з вашого сайту і чеку по броні У Вас є можливість продавати пакети і додаткові послуги готелю
 • Високій рівень безпеки персональних даних
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Кому варто використовувати?

Будь-який об’єкт розміщення з власним веб-сайтом може скористатися перевагами Модулю бронювання: готель будь-якого типу і розміру номерного фонду, хостел, мережа готелів, компанія з оренди житла і т.п. Не потрібно ніяких особливих навичок або зусиль, бо Smart Planet бере на себе весь процес налаштування і кастомізації Модулю, і надає всі дані для його інтеграції з Вашим веб-сайтом. Коли необхідні налаштування будуть завершені, Ваш сайт стане ще одним каналом онлайн продажів, яким Ви зможете легко керувати через Channel Manager.

Функціонал модулю
Швидкий процес бронювання
Власна система відгуків
Порівняння цін з іншими джерелами онлайн продажів
Повернення незавершених бронювань
Адаптивний дизайн модулю
Різні методи гарантії бронювання та сплати
Продаж раннього заїзду та пізнього виїзду
Продаж додаткових послуг
Створення акцій та пакетних пропозицій
Інтерфейс із менеджером каналів
Мультивалютність та багатомовність модулю
Промокоди для індивідуальних тарифів

Додаткові можливості

 • Облік додаткових місць
 • Особистий кабінет гостя
 • Вибір різних типів харчування
 • Гарантовані безкоштовні послуги і вподобання гостя
 • Інструменти зворотного зв’язку (замовлення зворотного дзвінка, зв’язатися по e-mail, чат і підписка на розсилку)
 • Створення віджетів для сторонніх ресурсів (наприклад, бронювання готелю на сайті заходу/конференції з наданням спеціальної ціни для учасників)
 • Модуль бронювання для мережі готелів, порівняння готелів, пропозиція альтернативного готелю мережі, якщо запитуваний готель не доступний.
 • Автоматичний лист очікування. Якщо в готелі немає номерів на запитану дату – гість може поставити себе на лист очікування. Надалі, якщо будуть скасування та номери з’являться, гість отримає повідомлення про вільні номери.
Конфігурація модуля безкоштовна. Комісія складає всього 3% від загальної звіреної суми замовлення.Тобто готель сплачує 3% від суми за проживання по бронюванням, які були зроблені через модуль бронювання, і за якими гості заїхали. При скасуванні броні, або не заїзді, і за продаж додаткових послуг комісія не стягується. Вже через декілька днів ви можете отримати інструмент продажів, який буде конвертувати відвідувачів сайту вашого готелю в реальні бронювання!