Переваги системи управління RoomsWizard PMS: Чому її використання є важливим для невеликих готелів

Якщо ви думаєте про те, щоб почати застосувати систему управління вашим закладом розміщення (property management system або hotel management system), перше запитання, яке ви задасте, напевно, буде таким: «Чи це того варто?». Чи зможе ця система принести вам достатньо прибутків, аби виправдати необхідні інвестиції в неї та зміни у звичайному способі ведення справ? 

Якщо коротко, то – так. Хмарна технологія вимагає мінімальної суми попередньої оплати, оскільки ви сплачуєте лише за те, що вам потрібно, а операційні витрати приймає на себе постачальник. Вам також ніколи не доведеться платити за ремонт або заміни елементів, як це буває з апаратним забезпеченням або ручними системами. У цій статті ми розповімо про всі переваги, які система управління готелем може запропонувати вашому невеликому закладу розміщення. Ми спробуємо викласти матеріал лаконічно, адже розповісти Є БАГАТО ПРО ЩО. Давайте почнемо!

Повний перелік переваг системи управління готелем

Система управління готелем економить час і сили на адміністратора  

Коли ви перейдете від ручного управління вашим закладом до використання натомість програмного забезпечення, ви побачите, що програмне забезпечення робить більшу частину роботи за вас. Воно може допомогти у веденні кожної окремої частини ваших операцій, автоматизуючи та спрощуючи майже всі ваші завдання. Від управління бронюваннями до організації роботи покоївок та підготовки звітів – все це заощадить вам години роботи щотижня. 

Поліпшіть стосунки з гостями 

Це може здивувати, але це правда. Програмне забезпечення для управління готелем допоможе вам забезпечити більш приємний досвід безконтактних платежів. Те саме стосується і реєстрації заїзду/виїзду. В результаті ви отримаєте більш задоволених та більш лояльних до вас гостей. Персоналізація спілкування з гостями також стає простіше та швидше за допомогою програмного забезпечення, що дозволяє формувати лояльність клієнтів на більш регулярній основі. Чим більше лояльних гостей ви зможете отримати, тим до більшої кількості прямих бронювань це може привести. 

Збільште рівень заповнюваності, інтегруючи інші інструменти 

Завдяки інтеграції з менеджером каналів YieldPlanet та системою онлайн-бронювання Rooms Wizard BE, система управління готелем дозволить вам продавати свої номери більшій кількості мандрівників, ніж будь-коли раніше (в менеджері каналів у нас доступно більш ніж 500 каналів для підключення), а також збільшить шанси на прямі бронювання з вашого веб-сайту або сторінки у Facebook. 

А за допомогою нової функціі RoomsWizard Google Hotel Ads ви зможете продавати ваші номери напряму на Google заощаджуючи на комісії, яку зазвичай сплачуєте посередникам.

Управляйте вашими доходами краще 

Ваша система дозволить просто та легко отримувати звіти про ефективність вашого закладу розміщення та його операції, що забезпечить вам правильні дані для аналізу та прийняття кращих рішень щодо управління доходами. Ви також отримаєте більше доступу до найбільш важливих даних шляхом інтеграції менеджера каналів, інструментів ціноутворення або повної системи управління доходами. 

Значно зменште кількість помилок ручного вводу та подвійних бронювань 

Завдяки інтеграції з менеджером каналів YieldPlanet, спрощується введення та обробка даних про отриманы бронювання, виключаются помилки, спричинені людським фактором. Інтеграція з менеджером каналів також забезпечить автоматичне оновлення інформації про доступні номери та публічні тарифи у підключених каналах продажів та на вашому сайті, а також виключить можливість овербукінгу – що покращить життя і вам, і вашим гостям.

Приймайте кращі ділові та маркетингові рішення 

Система управління вашим закладом допоможе більш точно та вичерпно реєструвати дані щодо гостей. Маючи їх під рукою, ви зможете створювати профілі та визначати тенденції щодо уподобань ваших гостей та їхніх звичок. За допомогою цієї інформації ви зможете відповідно адаптувати свою маркетингову стратегію та ціни, аби забезпечити собі отримання такої кількості бронювань, яку ви хочете. Можливості звітування також дозволять вам знати, які канали та рекламні акції приносять найбільш задовільні результати. 

Насолоджуйтесь безпекою та свободою хмарних технологій 

Оскільки хмарне програмне забезпечення зберігає все у віддаленому доступі, існує дуже мала загроза втрати, пошкодження або крадіжки ваших даних. Це також пришвидшує доступ до даних та дозволяє вам бути більш гнучкими. За допомогою системи управління вашим закладом у вас не буде необхідності в тому, аби бути прив’язаним до стійки реєстрації гостей. Все, що вам потрібно для роботи, – це підключення до Інтернету та телефон або ноутбук. Наявність цієї свободи означає, що ви зможете витрачати більше часу на допомогу гостям або навіть на власні відрядження. 

Ви матимете перевагу над конкурентами 

Багато готелів, особливо невеликих, все ще не мають можливостей власного онлайн-бронювання або не використовують технологічні системи, тож ви одразу отримаєте перевагу над деякими конкурентами. Крім того, ви також матимете підтримку та ресурси, яких не матимуть інші готелі, що керують своїми справами «по старінке» в Excel або в журналі. 

Досягайте результатів швидше, ніж будь-коли 

Система, що працює в режимі реального часу, працює швидше, ніж ви! Навіть якщо ви все ще думаєте, що зможете самі робити все, що ми перелічили, час, який заощадить вам система управління вашим закладом, коштує великих грошей та спокою в довгостроковій перспективі. Це як мати зайвого працівника лише за частку зарплатні. 

Повернення собі цілих годин власного життя щотижня, які ви раніше витрачали на стомлюючі задачі внесення та оновлення даних про гостей, виправлення канцелярських помилок, оновлення інформації в екстранетах каналів бронювання та надсилання електронних листів – це можливість, яку не можна недооцінювати! 

Більш детально про функціонал RoomsWizard PMS