Єдиний кабінет для ефективного і оперативного управління всіма каналами продажів

Візьміть усі онлайн-канали розповсюдження під контроль з одного командного центру. Ефективно керуйте продажами в Інтернеті практично в режимі реального часу. Широкі можливості Менеджера каналів можуть скористатися готелі будь-якого типу та розміру – від оренди помешкань, квартир та хостелів до незалежних готелів, груп та глобальних мереж.
 • Модуль бронювання сайту готелю
 • OTA (Booking, Expedia, HRS, Arktur, New Logic, Hotels24, Elegant Travel, KiyAvia та ін.)
 • Wholesalers (Hotusa, Travco, Tourico Holidays та ін.)
 • Vacation rentals (AirBnb, Dobovo)
Slide 1
Slide 2
Менеджер каналів Yield Planet (Channel Manager Yield Planet) – програмне забезпечення, яке передає інформацію про номерний фонд вашого готелю одночасно декільком каналам продажів.

Зберігає всю інформацію в «синхронізації» між каналами і дозволяє одночасно оновлювати інформацію на каналах з єдиного кабінету.

Він має більш 500 каналів, доступних для підключення. Серед них усі зарубіжні OTA, туроператори, а також у нас найбільш повний перелік з українських партнерів.

Завдяки XML з’єднанню вдалося надійним способом налагодити двосторонній зв’язок між менеджером каналів і багатьма каналами, передаючи дані за короткий час. Таким чином, дані не тільки передаються на канали, а й приходить зворотний зв’язок. Наприклад, коли на одному з каналів надходить бронювання, наявність зменшується по всіх інших підключених каналах. Ця «синхронізація» дозволяє вам продавати всі номери на кожному підключеному каналі і в той же час допомагає запобігти перебронювання.

Менеджер каналів відповідає за виконання таких функцій

 • Автоматична відправка цін, а також загальної і доступної до продажу кількості номерів в готелі на канали
 • Захист від овербукинга
 • Передача на канали обмежень з продажу (Min LOS, CTA, Release days)
 • Отримання і перегляд бронювань з каналів, загальна база бронювань з усіх каналів.
 • Максимізація доходу за рахунок гнучкого управління цінами і можливості встановлення правил продажів
 • Отримання оновлень даних (цін і наявності) з системи PMS, якщо вона підключена до менеджеру каналів, з подальшою передачею оновлень на підключені канали
 • Зведена аналітика з продажів на всіх каналах, яка допомагає готельєрам приймати зважені рішення, спрямовані на збільшення доходу і прибутку

Кому варто використовувати Yiled Planet?

Засоби розміщення всіх типів і розмірів – від сезонної оренди, апартаментів і хостелів до окремих готелів, груп готелів і глобальних мереж готелів, а також компанії з оренди житла – можуть відчути переваги використання широких можливостей Channel Manager. Якщо Ваш об’єкт представлений на кількох каналах продажів, у вас є або буде динамічне і гнучке управління цінами і наявністю, тоді менеджер каналів – це саме те, що вам потрібно.

Чому необхідно використовувати?

Ручне управління декількома онлайн ресурсами – кожен з яких має свій інтерфейс, свої правила і власну стратегію ціноутворення – забирає багато часу, підвищує ризик допущення помилок при завантаженні тарифів і призводить до недоотримання оптимального доходу і прибутку. Інтелектуальна автоматизація за допомогою Channel Manager дає Вам можливість контролювати процес управління онлайн ресурсами, знижує Ваші адміністративні витрати і зусилля і дає можливість оптимізувати свою стратегію для досягнення максимального доходу і прибутку.

Умови підключення менеджера каналів Yield Planet:
Перший місяць – тестовий, безкоштовно. Далі оплата вноситься поквартально. Розмір оплати залежить від обраного пакету.