Чому готелям необхідно використовувати Google Hotel Ads?

Чи знали ви, що коли ви користуєтеся Google Hotel Ads, ви платите тільки тоді, коли гість бронює номер?

Нещодавно ми анонсували інтеграцію модуля бронювання RoomsWizard та Google Hotel Ads і вже багато з наших клієнтів відчули на собі збільшення прямих бронювань. 

Є вагома причина, чому ми постійно говоримо про використання Google Hotel Ads. Метапошук вже давно став необхідністю, коли мова заходить про стратегію розвитку прямих продажів готелів. За оцінками, Google займає 90,46% світового ринку пошукових систем, обробляючи приблизно 5,6 мільярда пошукових запитів на день.

Google Hotel Ads

Розміщення на Google Hotel Ads дозволяє вам продавати ваш готель напряму (з вашими найкращими цінами!) поруч з онлайн туристичними агенціями (OTA), коли хтось розпочинає пошук вашого готелю в Google. Не можна недооцінювати збільшення видимості вашого готеля (прямого каналу продажів) для потенційних клієнтів, що шукають готель у вашому місті. Як результат, ви отримуєте все більше і більше прямих бронювань з низькими витратами, набагато нижчими ніж при отриманні бронювань через канали OTA (чи не мрія для готелярів?). 

Якщо ви використовуєте щось на зразок Booking, в середньому ви платите від 15 до 18% комісії за бронювання. Завдяки набагато нижчим комісійним ставкам Google Hotel Ads ви можете безпосередньо конкурувати з онлайн туристичними агенціями (OTA), інформуючи своїх гостей про ваші найкращі ціни.

Використання Google Hotel Ads також допоможе вам значно збільшити прямий якісний трафік на ваш сайт, що, в свою чергу, надасть вам більше інформації про ваших гостей. Це допоможе підтримувати прямі та більш лояльні відносини з вашими гостями, відкриє можливості підтримувати відносини ще довгий час після того, як ваші гості виїхали з готелю, у вас буде можливість запрошувати їх повертатися знову і знову.

Після інтергації модуля бронювання RoomsWizard BE з Google Hotel Ads ми відзначаємо, що показники бронювань в рамках розміщення готелів на Google Hotel Ads є значно позитивними і кількість прямих бронювань готелів, що підключилися до даної послуги, зростають з місяця в місяць.

Завдяки прямому підключенню модуля бронювання RoomsWizard BE до Google Hotel Ads ми раді, що допомагаємо все більшій кількості готелів отримувати більше і більше прямих бронювань, переводячи їх з посередницьких каналів OTA на пряме бронювання.

Як розмістити пряме бронювання на Google Hotel Ads?

Вам необхідно створити обліковий запис для вашого готелю на сторінці Google My Business. Переконайтеся, що ви надали всю інформацію, яку необхідно знати гостям, включаючи:

  • Назва вашого готелю
  • Фотографії номерів і готелю
  • Переваги
  • Адреса та номер телефону
  • Посилання на ваш сайт

Не нехтуйте своїми відгуками в Google.

Відгуки клієнтів можуть вплинути на вашого гостя і його рішення!

93% покупців читають онлайн-відгуки перед покупкою товару.

Відповідати на них так само важливо, як читати їх, тому вважайте їх такою ж складовою частиною вашого профілю, як назва та дані вашого готелю.

Після цього вам необхідно звернутися до нашої служби підтримки, яка, за вашою заявкою, допоможе вам активувати прямі продажі на Google Hotel Ads.

Наступний крок – ціни. Ваші гості зіткнуться з вибором цін на запитувану дату, і вони, очевидно, будуть шукати найкращу пропозицію. Ось де і вступає в гру ваша стратегія найкращої ціни – чи виставляєте ви вашу найкращу пропозицію на своєму прямому каналі? Не втрачайте можливість отримувати прямі бронювання, дозволяючи посередникам (онлайн туристичним агенціям або OTA) пропонувати кращу ціну за ваш номер. 

Ми допоможемо вам правильно використовувати Google Hotel Ads для отримання прямих бронювань. Ви платите тільки за отримані замовлення, а не за кліки, ваші пропозиції завжди будуть мати попит через платформу. Ви не програєте, це безпрограшний варіант.

Ваш вебсайт також має значення.

Якщо ви хочете отримувати більше прямих бронювань за допомогою Google Hotel Ads, варто також переконатися що ваш вебсайт оптимізовано для мобільних пристроїв, адже величезна кількість ваших гостей будуть бронювати за допомогою мобільних пристроїв. 

Вебсайт повинен мати зрозумілу навігацію, представляти ваш бренд, просувати ваші пропозиції та послуги, а також інформувати гостей про те, хто ви є.
За допомогою нашого продукту RoomsWizard WEB ви можете отримати сучасний готельний сайт. 

Почніть заробляти більше вже сьогодні.