Основні особливості менеджера каналів YieldPlanet

smart-planet.com.ua

Понад 15 000 готельних закладів у 60 країнах довіряють менеджеру каналів YieldPlanet як найкращому професійному рішенню в галузі управління каналами продажів.


Завдяки вдосконаленим можливостям Channel Manager YieldPlanet може запропонувати користувачеві інтуїтивне та інтелектуальне рішення, що на 100% орієнтоване на оптимізацію доходу та вирішення сучасних задач розподілу та управління доходами в Інтернет, з якими готелі стикаються щодня.


Клієнти, які обрали YieldPlanet , можуть використовувати універсальний інструмент, що дозволяє їм приймати необхідні рішення стосовно управління всіма готельними каналами продажів.
Менеджер каналів допомагає збільшити продажі в Інтернет як за допомогою OTA, так і прямих продажів.


Нижче наведені основні функції менеджера каналів YieldPlanet, і ми розкажемо, як його окремі функції допоможуть у більш ефективному впровадженні стратегії управління доходами Вашого готелю в Інтернет, незалежно від його розміру та місцезнаходження
Основні переваги менеджера каналів YieldPlanet

Централізованість – управління всіма онлайн-бронюваннями з однієї точки контролю.
Менеджер каналів YieldPlanet дозволяє централізовано керувати онлайн-бронюванням з однієї точки контролю. Модульна структура інструменту дозволяє використовувати необхідні функції та активувати додаткові функції залежно від Ваших потреб.
Ваш готель отримує унікальний інструмент, який дозволить Вам легко контролювати продажі в Інтернет, сприяти підвищенню ефективності та зменшенню кількості помилок, що виникають у повсякденному управлінні каналами.
Менеджер каналів пристосований для підтримки двостороннього зв’язку: як для завантаження бронювань із систем OTA, так і для подальшої їх передачі до системи управління готелем (PMS).
Бронювання, здійснене в системах онлайн-бронювання, може бути автоматично передане безпосередньо до Вашої PMS.
За допомогою нашого менеджера каналів Ви зможете заощадити час та легко проаналізувати онлайн продажі.
Ви отримаєте результати, які допоможуть швидко покращити онлайн позицію Вашого готелю, збільшивши дохід та максимізувати вигоди.

Синхронізація даних – з’єднання менеджера каналів YieldPlanet з усіма каналами продажів.
Покращуйте свою щоденну роботу за допомогою синхронізації даних з різних джерел за допомогою менеджера каналів YieldPlanet.
Ця функція дозволить синхронізувати всі дані Вашого готелю з сотнями каналів OTA та GDS, а також власним веб-сайтом.
Швидке реагування дозволить Вам використати всі ринкові можливості, мінімізувати помилки, мінімізувати ризик перебронювання та уникнути розбіжностей в цінах та наявності номерів.
Функція управління доступністю та цінами також дозволяє встановлювати окремі ціни для кожного каналу або окремих каналів, замість того, щоб надсилати однакові дані на всі канали розподілу за замовчуванням.

Автоматизація – управління ціною та доступністю.
Менеджер каналів YieldPlanet економить час завдяки автоматизації процесів управління каналами.
Готель, де всі процеси автоматизовані, приносить більші доходи та мінімізує ризик перебронювання.
Коли Ваші кімнати стануть недоступними для бронювання – YieldPlanet автоматично закриє доступність на усіх каналах та повідомить Вас електронною поштою. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що маєте повну інформацію про зміну доступності.

Інтелектуальність – підтримка складних та гнучких стратегій розподілу
Менеджер каналів YieldPlanet – це інструмент, який забезпечує точну та ефективну розробку складних та гнучких стратегій розподілу, завдяки чому Ви швидко працюєте в умовах, що динамічно змінюються.
Функція аналізу продажів дозволять швидко оцінити ефективність підключених каналів продажів, надаючи дані в режимі реального часу про бронювання та доходи.
Функція правил доходу дозволить програмувати дії, які слід вживати у разі збільшення або зменшення доступності. Наприклад, за низької доступності ви можете встановити підвищення ціни за номер на певну суму або відсоток або закрити всі канали OTA, щоб продавати останні номери лише через власний веб-сайт.

Дуже гнучкий інструмент – пристосований до будь-якого типу готелів.
Менеджер каналів YieldPlanet – найбільш гнучкий інструмент на ринку.
Він легко адаптується до потреб готелів будь-якого розміру, як невеликих незалежних закладів, так і великих мережевих. Завдяки легкому пристосуванню до індивідуальних потреб, менеджер каналів YiedlPlanet, на даний час, використовують 15000 об’єктів розміщення різного типу та розміру у понад 60 країнах світу.
Його функції пропонують користувачеві можливість найкращим чином керувати каналами продажів. Наприклад, цінові шаблони дозволяють створювати кілька десятків різних цінових сценаріїв і швидко змінювати тарифи, коли завгодно. Це один з найдосконаліших способів управління цінами через Channel Manager.

Доступний та простий у налаштуванні інструмент – швидке впровадження та налаштування менеджера каналів YieldPlanet у Вашому готелі.
Впровадження та налаштування менеджера каналів YieldPlanet є доволі простими. Усі готелі отримують технічну підтримку з моменту початку використання продукту.
Завдяки онлайн курсам навчання персоналу та допомозі з налаштуванням системи, впровадження менеджера каналів у Вашому готелі може бути дуже швидким.
Вибравши менеджер каналів YieldPlanet, Ви можете бути впевнені, що будете використовувати високотехнологічний інструмент для управління та будете отримувати оперативну підтримку з будь-яких питань налаштування.


Менеджер каналів YieldPlanet – це продукт за вигідною ціною.
Для отримання додаткової інформації про менеджер каналів YieldPlanet та його функції, будь ласка, зв’яжіться з нами.


З повагою,
Ваша команда Smart Planet
sales@rooms-wizard.com
+380 (44) 394-94-17